آغاز فصل جدید فعالیت های کیوان مجیدزاده در موسیقی پاپ

Keyvan Majidzadeh

 

آغاز فصل جدید فعالیت های کیوان مجیدزاده در موسیقی پاپ

کیوان مجیدزاده از سری خوانندگان جوان و با استعدادی می‌باشد که به‌صورت حرفه‌ای پا به این عرصه نهاده‌است.

آوای پاپ_آرمین رافضی: این‌روزها با وجود پیشرفت موسیقی و باز شدن فضا برای جوانان کشورمان، خوانندگان جوان و مستعد زیادی از سراسر کشور اقدام به اخذ مجوز می‌کنند و برای پیشرفت خود و موسیقی کشورمان قدم برمی‌دارند.

 

 

کیوان مجیدزاده از سری خوانندگان جوان و با استعدادی می‌باشد که به‌صورت حرفه‌ای پا به این عرصه نهاده و پس از اخذ مجوزهای لازم، شروع به فعالیت رسمی کرده‌است.

 

 

این جوان ۲۵ ساله‌ی اهل مشهد که به گفته خودش، برحسب علاقه‌ی شخصی به این حوزه روی‌ آورده‌است.
رویای وی ساخت موسیقی و خوانندگی بوده و بعد از کسب مهارت های لازم و دوره‌های خوانندگی و آهنگسازی، قطعاتی را با آهنگسازی و تنظیم خودش وارد بازار موسیقی کشور کرده‌است.

 

 

در گام نخست، مجیدزاده مشغول کار برروی تک‌آهنگ‌هایی است که بازخورد‌های نسبتاً خوبی نیز از طرف علاقه‌مندان به موسیقی داشته‌است.
در گام بعدی کیوان مجیدزاده به آماده‌سازی آلبوم کوچک یا Ep روی آورده‌است و می‌توان پیش‌بینی کرد پس از انتشار این آلبوم، آینده‌ی متفاوتی در انتظار وی خواهد بود.

 

 

به قطعات مجیدزاده که گوش می‌دهیم، حس تازه‌ای را دریافت می‌کنیم که علاوه بر آهنگسازی وی در سبک پاپ، تکنیک‌های خواندن او را می‌توان تحسین کرد چرا که حس و حال نو و شادابی را به شنونده منتقل می‌کند.

لازم به ذکر‌است که در تنظیم قطعات وی، رضا اسدی و علی یوسف علیزاده نقش بسزایی داشته‌اند.

از قطعات پربازخورد و با کیفیت وی می‌شود به قطعه “یه رویا ” اشاره کرد که تمامی نکات مذکور را در این قطعه به سادگی می‌توان مشاهده کرد.

 

 

بدون شک موسیقی کشورمان همانند هر کشوری، نیاز به سوخت جدید دارد و موسیقی پاپ به مثل ماشینی می‌ماند که حرکت می‌کند و جوان‌های تازه کار و مستعد، که کیوان مجیدزاده از جمله‌ی آن‌هاست همانند سوخت آن ماشین می‌مانند که به آن حس جوانی و قدرت القاء می‌کنند.

امیدواریم روزی برسد که تمامی افرادی که برای جامعه موسیقی کشور لازم‌اند، در جایگاه واقعی خود قرار بگیرند و روز به روز پیشرفت کنند.

 

 

لینک خبر: اختصاصی آوای فردا