مصاحبه با انجمن موسیقی مشهد

Keyvan Majidzadeh

 

 گـفـت و گـویـی با «کـیـوان مـجـیـدزاده»
(خواننده ، آهنگساز و ترانه سُرا)

انجمن موسیقی مشهد: با کیوان مجیدزاده ، خواننده جوان موسیقی پاپ درباره ی فعالیتهای موسیقی اش در این روزها گفت و گویی کردیم. همانطور که میدانید تاکنون آهنکی از کیوان مجیدزاده در سایت های موسیقی کشور به جز صفحه های اجتماعی اش منتشر نشده که دلیل عدم انتشار سراسری آثارش را اینگونه پاسخ داد...

دلیل اصلی اینکه تاحالا آهنگی منتشر نکرده ام این بوده که درحال ساخت و جمع آوریِ ترک هایم بوده ام تا بتوانم آهنگ هایم را از ماه دوم سال نود و جهار هر سه هفته بطور مداوم در سایتهای موسیقی پخش کنم.

انجمن موسیقی مشهد : تاحالا دو آهنگ در صفحه های اجتماعی خود پخش کردی که یکی از آنها شاد و دیگری که «مادر» نام داشت احساسی و غمگین بود ، درباره سبک و سیاق و فضای کارهایت توضیح بده ؟

آهنگ «مادر» منتشر نمیشه چون کادوی روز مادر به مادرم بود ولی «کنار تو» حتما پخش میشه ، درباره فضای کارهایم باید بگم خوب به هر حال من جوون هستم و تفکر و ایده پردازی هایم هنوز تینیجری هست و بیشتر سعی ام بر این است آهنگهايي را بخوانم كه شاد و پُر انرژی باشند و در ماه آینده کارهایی پخش میکنم که مضمون آنها امید بخش و بسیار پُر انرژی هست که امیدوارم مورد رضایت عموم قرار بگیرد.

کیوان مجیدزاده در ادامه ذکر کرد : علاوه بر «کنار تو» ، قطعه ی شاد و عاشقانه ی دیگری هم از من منتشر میشود و در نظر دارم بعد از آنها فقط آهنگهای امید بخش منتشر کنم.اردیبهشت 1394